Sıkılaştırma

Kurumunuzun ihtiyaçları analiz edilerek,oluşabilecek açıklara karşı riskleri azaltıcı çalışmaların yapılması.

Düzenli Tarama

Kritik BT Altyapı ve Sistemlerinde tespit edilen zayıflıklara karşı aylık tarama hizmetimiz.

Sızma Testi

Bilişim sistemlerinizin beyaz şapkalı bir hacker gözüyle kontrol edilerek, bulunan zayıflıkların size raporlanması.

Hizmetlerimiz

Siber Güvenlik Hizmetlerimiz ile sizlere en iyi hizmeti vermek için hazırız.
Siber Güvenlik
Siber Saldırılara Karşı Ne Kadar Güvendesiniz? Her geçen gün siber suçluların saldırı yöntemleri değişmekte ve gelişmektedir. Siber Güvenlik önlemlerinin eş zamanlı alınması ve güncel Siber Savunma bilgilerine sahip olunması gerekmektedir. Aşağıdaki Kurumsal Siber Güvenlik Kontrol Listesi, siber güvenlik eksikliği ile kurumsal bir yapıda baş edebilmek için en temel güvenlik konuları dikkate alınarak hazırlanmıştır.
Risk Yönetimi
Risk yönetimi stratejileri ve süreçleri hizmetimiz Bir olayın meydana gelme olasılığının olup olmadığından emin olmayabilirsiniz. Ayrıca, gerçekleşmesi durumunda sonuçlarının ne olacağından emin olmayabilirsiniz. Olasılık, bir olayın meydana gelme olasılığı ve sonucu, bir olayın etkisi veya sonucu, riskin büyüklüğünü karakterize eden iki bileşendir. Tüm risk yönetimi süreçleri aynı temel adımları izler, ancak bazen bu adımları açıklamak için farklı yöntemler kullanılır. Bu 4 risk yönetimi süreci adımı bir araya gelerek basit ve etkili bir risk yönetimi süreci sağlar.
Ağ Güvenliği
Ağ Güvenliğinin Sağlanması Ağ Güvenlik Kontrolleri, ağ hizmetlerinin gizliliğini, bütünlüğünü ve kullanılabilirliğini sağlamak için kullanılır. Bu güvenlik kontrolleri, güvenlik riskini en aza indirgemek için uygulanan teknik veya idari güvenlik tedbirleridir. Bir ağın tehlikeye girme riskini azaltmak için, yeterli bir ağ güvenliği, uygun bir ağ güvenlik kontrolleri kombinasyonunun uygulanmasını gerektirir.
Sunucu İzleme
İzleme ve Güvenlik Denetimleri Sağlamak Kötü niyetli tehditlerin artması ve karmaşıklığı, daha katı güvenlik gereksinimleri kullanmanıza ve yürütme ortamınızın her yönünü incelemenize neden olur. Bir iş yükünün bilinen bir konumdaki güvenilir donanım veya yazılım üzerinde çalışıp çalışmadığını belirleyebilecek izleme ve güvenlik denetimleri sunmak için kontrollerin sağlanması gerekir.
Olay Yönetimi
Risklerin En Aza İndirilmesi Siber olaylar artık yaşam tarzımızın sadece bir parçası. Büyük, iyi finanse edilen ve teknik olarak sofistike kuruluşlar bile saldırıların sıklığına ve karmaşıklığına ayak uydurmakta zorlanıyor. Bir işletmeye karşı başarılı bir siber saldırı sorusu "eğer" değil, "ne zaman" sorusudur.
Mobil Cihaz Yönetimi
Mobil Cihaz Güvenliğini Sağlama İdeal olarak BT çalışanları, etkinleştirmeden son kullanıma kadar bir kuruluşta kullanılan her akıllı telefon ve tabletten en azından haberdar olmalıdır. Bunu başarmak, mobil cihaz yönetimi için tutarlı bir plan gerektirir.